ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Významný evropský výrobce a distributor nástrojů pro profesionální obrábění kovů

Nástroje, tepelné zpracování a obrábění kovů

Jsme výrobcem a distributorem nástrojů primárně určených pro obrábění železných i neželezných kovů. Naše nabídka pokrývá široký sortiment standardních nástrojů, které jsou většinou dostupné přímo z našeho centrálního skladu. Rovněž se zabýváme výrobou speciálních nástrojů dle specifikace zákazníka. Nabízené produkty se vyznačují výborným poměrem cena/výkon a jsou určeny pro profesionální použití. Kromě rotačních nástrojů nabízíme v Divizi Kalírna kalení nástrojových ocelí ve vakuu a další služby tepelného zpracování kovů. Naše Divize Obrábění se pak specializuje na zvyšování efektivity výroby nástrojů, jejich testování a v neposlední řadě také na zakázkovou komerční výrobu dílců pro externí zákazníky.

Kvalita

Naše společnost má kvalitu a její dodržování stanovenou jako jeden ze základních cílů. Zavedli jsme a udržujeme systém podle normy ISO 9001:2015.

ISO 9001.

Aktuality

EMO Hannover 2023

23. 6. 2023

Připravujeme se na svou tradiční účast na nejdůležitějším evropském strojírenském veletrhu EMO 2023, který se koná v Hannoveru v termínu 18. – 23. 9. 2023. Najdete nás v hale 4, stánek C06.

Celý článek

Přijďte nás navštívit na Zákaznických dnech TAJMAC-ZPS

26. 4. 2023

Ve dnech 27. 4. – 28. 4. 2023 se naše společnost aktivně účastní formou vlastní expozice oblíbené a již tradiční výstavy Zákaznické dny, pořádané společností TAJMAC-ZPS. Tato výstava je u širokého portfolia vystavovatelů velmi oblíbená a díky kvalitní organizaci se těší velké návštěvnosti odborné veřejnosti.

30 let ZPS-FN

25. 8. 2022

Při příležitosti letošního výročí 30-ti let společnosti ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s. vyšel v zářijovém vydání časopisu Strojárstvo rozhovor o naší společnosti který vedl pan Grepl. Rozhovor si můžete přečíst zde, případně se podívat na online verzi celého časopisu zde.

Napsali o nás

7. 6. 2022

V červnovém vydání časopisu MM Průmyslové spektrum vyšel článek o naší společnosti. Online si jej můžete přečíst zde.

Historie aktualit