ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Významný evropský výrobce a distributor nástrojů pro profesionální obrábění kovů

Kvalita

Naše společnost má kvalitu a její dodržování stanovenou jako jeden ze základních cílů. Zavedli jsme a udržujeme systém podle normy ISO 9001:2015.

ISO 9001.

Aktuality

Koronavirus - aktuálně

Považujeme za nutné vás, naše zákazníky informovat o tom, že naše výroba a dodávky zatím probíhají beze změn. Zavádíme maximum preventivních opatření, abychom udrželi výrobu, obchod i logistiku v chodu a vaše objednávky vyřídili včas. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na obchodní oddělení na e-mailu prodej@zps-fn.cz.

Novinky v E-SHOPu

Rozšířili jsme pro Vás naši nabídku nástrojů o závitořezné nástroje. Nově u nás v nabídce najdete několik typů strojních závitníků, závitových kruhových oček a dalších nástrojů pro závity.

Časopis Strojárstvo

Byli jsme dotázáni, abychom dali vyjádření k ekonomické situaci na trhu a jaký očekáváme její vývoj pro rok 2020. Můžete si tedy přečíst jaký názor má na tuto situaci Michal Grepl, ředitel naší společnosti, a další osobnosti strojírenského průmyslu.

Veletrh práce a vzdělávání

Přijďte se za námi podívat na Veletrh práce a vzdělávání na Kongresové centrum ve Zlíně. V termínu od 31. 10. - 1. 11. 2019 zde budeme každý den od 9 do 17 hodin.

Celý článek
Historie aktualit