ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Největší výrobce fréz v České republice

Kvalita

Naše společnost má kvalitu a její dodržování stanovenou jako jeden ze základních cílů. Zavedli jsme a udržujeme systém podle normy ISO 9001:2015.

ISO 9001.

Aktuality

Austrian Rally Legends 2018 - ARBÖ

Ve dnech 13. – 15. 9. 2018 se v Ennstalských Alpách uskutečnila Austrian Rallye Legends. Na tratě v okolí Spital am Pyhrn a Admontu se na neměřené zkoušky vydala řada historických skvostů.

Celý článek

Právě jsme na AMB

Právě jsme na AMB ve Stuttgartu, přijďte nás navštívit. Najdete nás v hale 1, stánku C92. Těšíme se na Vás.

Celý článek

Veletrh práce a vzdělávání

Ve dnech 4. - 5. 10. 2018 proběhne v prostorách Kongresovém centra ve Zlíně Veletrh práce a vzdělávání. Veletrh je určen především žákům 8. – 9. ročníků základních škol, kteří zde mohou získat více informací pro rozhodování o budoucím studijním oboru. Svou účastí chceme podpořit studijní programy nejen naší partnerské školy SPŠP-COP Zlín, ale i dalších zlínských škol, které nabízí možnost studia strojírenských oborů. Dlouhodobý nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců těchto oborů na trhu práce a silné zázemí strojírenských firem ve Zlínském kraji nabízí budoucím zájemcům o tyto obory perspektivu zaměstnání a možnost zajímavých výdělků.

Celý článek

Festival IQ Play

Rádi bychom Vás pozvali na FESTIVAL IQ PLAY, který probíhá ve dnech 15. – 22. 9. 2018 v Otrokovické Besedě. FESTIVAL IQ PLAY je hravá a vzdělávací výstava plná chytrých hraček, montessori pomůcek, stavebnic, logických her a zvětšenin deskových her. Akce je také ukázkou přímé podpory technického vzdělávání dětí, možností rozvíjení jejich tvořivosti a aktivního trávení volného času, i proto jsme se rádi stali partnery tohoto projektu.

Celý článek
Historie aktualit