Operátor zařízení tepelného zpracování - kalič

Hledáme spolupracovníka na pozici operátor zařízení tepelného zpracování (kalič). Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Požadujeme: vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném technickém oboru, spolehlivost, pracovitost. Na pracovní pozici Vás zapracujeme. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu mimo MHD, týden dovolené navíc, prémie. Nabídky směřujte na Evu Čmolíkovou, cmolikova@zps-fn.cz, tel. 576 777 546.

Obráběč kovů (obsluha a seřizování)

Obráběč kovů (obsluha a seřizování) brusič, frézař. Jedná se o jednosměnný provoz. Požadujeme vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném technickém oboru, znalost čtení výkresové dokumentace. Vhodné i pro absolventy strojírenských oborů, manuálně zručné. Nabízíme příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu mimo MHD, týden dovolené navíc. Nabídky směřujte na Evu Čmolíkovou, cmolikova@zps-fn.cz, tel. 576 777 546.

Operátor CNC (obsluha a seřizování)

Operátor CNC (obsluha a seřizování) brusky, soustruhy. Jedná se o 3 - směnný provoz. Požadujeme vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném technickém oboru, znalost čtení výkresové dokumentace. Vhodné i pro absolventy strojírenských oborů. Nabízíme příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu mimo MHD, týden dovolené navíc. Nabídky směřujte na Evu Čmolíkovou, cmolikova@zps-fn.cz, tel. 576 777 546.


 

Společnost uznává výsledky dalšího vzdělávání ve smyslu zák. č. 179/2006 Sb.