Aktuality

Aleks Zawada v barvách ZPS-FN vyhrál svou kategorii Barum Czech Rally Zlín 2017

Námi podporovaný mladý jezdec Aleks Zawada a jeho spolujezdec Grzegorz Dachowski z týmu MSZ Racing vyhráli své kategorie juniorů do 27 let (ERC U27) i předokolek (2W) na letošní Barum Czech Rally Zlín.

Celý článek

Podporujeme Alekse Zawadu v Barum Czech Rally Zlín

Ve Zlíně, kde sídlí společnost ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s., se jednou do roka jede slavná Barum Czech Rally Zlín (BRCZ). Tato soutěž patří k nejvýznamnějším událostem motorsportu v České Republice a je úzce spojena s vysokou popularitou rally sportu v této zemi, což dokazuje rostoucí počet diváků každým rokem. Důležitost této rally potvrzuje i velký zájem médií – v roce 2016 do Zlína přivedla 309 novinářských týmů z 18 zemí světa.

Celý článek

5. ročník turnaje ve stolním tenise

Za vydařeného počasí proběhl v pátek 9.6.2017 již 5. ročník firemního turnaje ve stolním tenise. Zúčastnilo se 22 hráčů, 16 v kategorii mužů a 6 v kategorii žen. Příjemnou atmosféru turnaje dotvářela také početná divácká kulisa současných i bývalých kolegů, penzistů. Poděkování patří hlavním organizátorům této akce pánům Karlovi Klimkovi a Jozefu Bednárikovi.

Celý článek

EMO 2017

Společnost ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE se připravuje na svou tradiční účast na nejdůležitějším evropském strojírenském veletrhu EMO 2017, který se letos koná v Hannoveru v termínu 18. – 23. 9.2017. Najdete nás v hale 5, stánek F83.

Celý článek

Nové webové stránky a eshop

Dne 1.4.2017 jsme nasadili novou verzi stránek s cílem zajistit vyšší komfort při nákupu a nabídnout širší sortiment výrobků. Na katalogových listech výrobků nyní také uvádíme orientační řezné podmínky. Další příjemnou změnou je zavedení dopravného zdarma při nákupu nad částku 3000 Kč bez DPH. Doufáme, že se vám nový web bude líbit a budeme rádi za zpětnou vazbu (576 777 513, web@zps-fn.cz).

Firemní školicí středisko

Dne 7.3.2017 proběhlo slavnostní otevřeli našeho nové firemního školicího střediska, které jsme vybudovali společně s naším partnerem Střední průmyslovou školou polytechnickou - Centrem odborné přípravy ve Zlíně. Naším cílem je přispět výchově nových generací strojařů nejen pro náš podnik.

Celý článek

Nový prezident sdružení HSS Forum je z naší firmy

Vedoucímu Divize Obchod a Marketing, Ing. Michalu Greplovi a v jeho osobě i naší firmě se dostalo cti být na příští 3 roky prezidentem mezinárodního sdružení výrobců rychlořezné oceli a nástrojů z rychlořezné oceli HSS Forum. Gratulujeme Michalovi a děkujeme bývalému předsedovi Carlosi Pujanovi za odvedenou práci.

Hledáme operátory CNC (obsluha a seřizování)

Hledáme operátory na CNC (obsluha a seřizování) brusky, soustruhy. Jedná se o 3 - směnný provoz. Požadujeme vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném technickém oboru, znalost čtení výkresové dokumentace. Vhodné i pro absolventy strojírenských oborů. Nabízíme příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu mimo MHD, týden dovolené navíc. Nabídky směřujte na Evu Čmolíkovou, cmolikova@zps-fn.cz, tel. 576 777 546.

Služba ostření nástrojů

V rámci zákaznického servisu jsme pro Vás nově připravili službu ostření nástrojů na CNC brusce. Naostříme Vám všechny druhy HSS a SK fréz. Pro bližší informace či objednávku kontaktujte Petra Mikuláška (mikulasek@zps-fn.cz, 576 777 524) nebo pošlete e-mail na prodej@zps-fn.cz.