Aktuality

AMB 2018

Společnost ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE se jako vystavovatel zúčastní evropského strojírenského veletrhu AMB ve Stuttgartu, který se koná v termínu 18. – 22. 9.2018. Najdete nás v hale 1, stánek C92.

Celý článek

ECTA 2018

Ve dnes 3.-5. května 2018 proběhla v italském městě Stresa, ležícím na břehu jezera Maggiore, konference ECTA (European Cutting Tools Association). Tato konference zastřešuje národní svazy výrobců nástrojů a každý rok zve jejich členy k účasti na této významné společenské akci.

Celý článek

XXVI. Rally Vyškov 2018

Se zpožděním informujeme o pro naši posádku neúspěšné Rally Vyškov, konané 4. -5. 5. 2018.

Celý článek

Nový soustruh MANURHIN

Z důvodu zvyšování produktivity a kvality výroby náš podnik pravidelně investuje do nových strojů. Jedním z posledních přírůstků je dlouhotočný automat MANURHIN K'MX 732 EVO. Sedm lineárních CNC os a dvě rotační CNC osy nám umožňují vyrábět produktivně jednodušší i složitější dílce. Stroj zkracuje výrobní proces a zvyšuje produktivitu více než dvojnásobně.

Změna ve vedení firmy

S účinností od 1.května 2018 dochází k personální změně v rámci vrcholové organizační struktury naší společnosti. Do funkce ředitele byl jmenován pan Ing. Michal Grepl, stávající vedoucí Divize Marketing a obchod. Dosavadní ředitel pan Jan Hevr zůstává předsedou představenstva.

Rallysprint Kopná

V sobotu 7. 4. 2018 se konala oblíbená jednodenní soutěž Rallysprint Kopná a naše posádka tuto respektovanou a divácky velmi oblíbenou lokální soutěž dokončila skvělém třetím místě ve své kategorii.

Celý článek

Kowax Valašská Rally

Posádka krásné škody 130RS absolvovala první letošní soutěž, kterou byla 37. Kowax Valašská rally.

Celý článek

Rally projekt 2018

Přicházíme za Vámi s představením nového projektu pro rok 2018: Škoda 130RS.

Celý článek

Konference Frézování V

Ve dnech 14.-15.3. se společnost ZPS-Frézovací nástroje aktivně zúčastnila konference Frézování V. Tuto konferenci pořádala Fakulta strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.

Celý článek

Nový podtáčecí soustruh HDM

Náš tým si právě v Německu přebírá nový podtáčecí soustruh HDM od firmy SMS Albstadt.

Celý článek

5. ročník turnaje ve stolním tenise

Za vydařeného počasí proběhl v pátek 9.6.2017 již 5. ročník firemního turnaje ve stolním tenise. Zúčastnilo se 22 hráčů, 16 v kategorii mužů a 6 v kategorii žen. Příjemnou atmosféru turnaje dotvářela také početná divácká kulisa současných i bývalých kolegů, penzistů. Poděkování patří hlavním organizátorům této akce pánům Karlovi Klimkovi a Jozefu Bednárikovi.

Celý článek

EMO 2017

Společnost ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE se připravuje na svou tradiční účast na nejdůležitějším evropském strojírenském veletrhu EMO 2017, který se letos koná v Hannoveru v termínu 18. – 23. 9.2017. Najdete nás v hale 5, stánek F83.

Celý článek

Nové webové stránky a eshop

Dne 1.4.2017 jsme nasadili novou verzi stránek s cílem zajistit vyšší komfort při nákupu a nabídnout širší sortiment výrobků. Na katalogových listech výrobků nyní také uvádíme orientační řezné podmínky. Další příjemnou změnou je zavedení dopravného zdarma při nákupu nad částku 3000 Kč bez DPH. Doufáme, že se vám nový web bude líbit a budeme rádi za zpětnou vazbu (576 777 513, web@zps-fn.cz).

Firemní školicí středisko

Dne 7.3.2017 proběhlo slavnostní otevřeli našeho nové firemního školicího střediska, které jsme vybudovali společně s naším partnerem Střední průmyslovou školou polytechnickou - Centrem odborné přípravy ve Zlíně. Naším cílem je přispět výchově nových generací strojařů nejen pro náš podnik.

Celý článek

Nový prezident sdružení HSS Forum je z naší firmy

Vedoucímu Divize Obchod a Marketing, Ing. Michalu Greplovi a v jeho osobě i naší firmě se dostalo cti být na příští 3 roky prezidentem mezinárodního sdružení výrobců rychlořezné oceli a nástrojů z rychlořezné oceli HSS Forum. Gratulujeme Michalovi a děkujeme bývalému předsedovi Carlosi Pujanovi za odvedenou práci.

Hledáme operátory CNC (obsluha a seřizování)

Hledáme operátory na CNC (obsluha a seřizování) brusky, soustruhy. Jedná se o 3 - směnný provoz. Požadujeme vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném technickém oboru, znalost čtení výkresové dokumentace. Vhodné i pro absolventy strojírenských oborů. Nabízíme příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu mimo MHD, týden dovolené navíc. Nabídky směřujte na Evu Čmolíkovou, cmolikova@zps-fn.cz, tel. 576 777 546.

Služba ostření nástrojů

V rámci zákaznického servisu jsme pro Vás nově připravili službu ostření nástrojů na CNC brusce. Naostříme Vám všechny druhy HSS a SK fréz. Pro bližší informace či objednávku kontaktujte Petra Mikuláška (mikulasek@zps-fn.cz, 576 777 524) nebo pošlete e-mail na prodej@zps-fn.cz.